Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.kapitola

21. 12. 2008

Harry který se mohl už ukašlat k smrti, Tom si nevěděl rady, dal Harrymu všechny potřebné lektvary. Harry se znova rozkašlal ,,Ššššš...No no, to bude dobrý, uvidíš'' šeptal Tom  a pokoušel se ho utišit plačícího chlapce.

Harry ani nevěděl proč pláče, možná protože vicítil že se  něj nikdy takhle nestaral. Hledal ve svém příteli oporu a také jí měl.

,,Tome, mě je děsně špatně'' zachraptěl.

,,To bude dobrý, broučku''zašeptal muž a hladil chlapce po vlasech.

***

,,Pane Vlantmyne,  musíte vstávat, Váš otec si vyžádal vaší přítomnost'' mluvila skřítka na Deleknýiema.

 ,,Jistě Binky (ha Leni, to si nečekala co? xD stejně už jsem mrtvá co? :D), hned tam budu''

oznámil skřítce a zvedl se z postele, ale hned upadl na zem. ,,Pane co je vám?''zděsila se skřítka. Kouzlem ho přenesla na postel a přemístila se neznámo kam.

***

,,Pane, Váš syn'' muž se podíval na skřítku ,,co se stalo?'' optal se trochu zděšeně, co se stalo z jeho synkem. ,,Pane, on vstával a skolaboval, má zvýšenou teplotu a psychycky na tom není zřejmě nejlépe'' oznámila vyděšená skřítka. Muž jí beze slova obešel a šel do pokoje svého syna.

***

Mentelen se pro sebe usmíval, dostal co chtěl. Teď už mu nebude nic stát v cestě. Zasměje se, konečně zlomil toho nezkrotného skrčka. Ach ano, to byl pohled přímo pro bohy, jak tam pod ním ležel. Nemohl se toho nabažit, Deleknýiem byla tak roztomilej když se bál. Ten jeho vystrašený obličej, ty krásné hnědé oči ve kterých se v tu chvili zračil strach. Ta nevinost, ta úzkost. Mentelen slastně zavřel oči.

Rukou si zajel do rozkroku, už jen pomyšlení na to pískle a byl vzrušený k nepříčetnosti.

***

Voldemort hladil už spícího chlapce, teplota mu klesla a už neblouznil z teploty. Tom se jemně usmíval na to překrásné stvoření. Harry se zavrtěl a něco nesrozumitelného zamumlal.

Tom už začínal pociťovat únavu a proto si lehl k chlapci a brzy usnul i z Harrym v náručí, který se kněmu přitulil (taky bych se přitulila xD :D).

***

Dlekniemův otec ještě zašel za svojí ženou, která byla strachy bez sebe. Snad se Deleknýiemovi nic nestalo. V to doufala. Vešla do pokoje svého syna, který teďko leží v posteli a klepe se zimou. Sem tam něco zamručí, elfka a mág měli pocit že je to něco, jako kdyby jejich syn něčemu odporoval, něčemu velice ošklivému, taky se sem jim že se i trochu bránil ze spaní.

,,Deli''vydala ze sebe elfka a sedla si k synovi na postel. Jemně ho hladila po vlasech a po tvářích.

Teplota pořád stoupala. Mladíka několika popadl záchvat zvracení.

***

Když se Harry probudil, bylo už mu o hodně líp. Sice ho ještě trochu bolela hlava, ale to už bylo vedlejší. Cítil jako ho někdo pohladim po zádech. Nechtělo se mu heště vstávat, Bylo mu tak dobře a nic jej netížilo. Ani ta věc z tajemnou knihou (snad si ještě pamatujete xD) a pak z tim mužem co na něj sahal.

Už se tím moc netrápil. Měl tu svého milence, který se o něho staral a snad i miloval. Ucítil něžný polibek na spánku. Harry jemně zasténal a přitiskl se ještě více ke svému milenci.

,,Jak ti je?''Zeptal se chlapce jeho milenec.
,,Jo, už docela dobře'' usmál se ještě se více k Tomovi přitiskl.

Tom se na něj usmál a políbil ho na rty, chlapec mu polibek z radosí odpověděl. Tom oba dva kouzlem vyslíkl a začal Harryho opět líbat, jen světší vášní.

Hladil chlapce po celém těle, bylo mu dobře kdy slyšel Harryho jak pod ním vzdychá a vypíná se, aby se ho pořád dotýkal.

***

Elfka seděla u svého syna a podávala mu různé lektvary a dávala mu obklady na čelo, ale nic nepomáhalo. Až po chvilce si všimla že její chlapeček má na krku dvě malinké dírečky. Vyděšeně vyjekla, to snad ne. To nemohla být pravda, jen to ne. Modlila se aby to tak nebylo, ale bohužel.

Už ví proč mu je tak špatně, probíhá přeměňovací proces.

Četla o tom a taky slyšela. Do očí ji vyhrkli slzy. Bolelo jí takto vidět svého syna. Její muž který před několika minutama odešel odložit nějaké schůze ohldně nejvišších, zeď tu byl pro něj jeho syn.

 Kterého miloval z celého srdce.

Ikdyž se jim ztratil jejich druhý syn, toho prvního nezanedbávali, ale ani se na něj neupnuli takže nebyl ani nějak moc rozmazlený.

Nad tím se musela jemně usmát, vždy když byla smutná Deleknýiem našel vždy něco čímž by jí rezesmál.

Deleknýiem něco opět zamumlal a tentorkát i vykřikl hlasité ,,NE! Prosím ne já nechci!'' Pak začal plakat.

***

Harry byl v sedmén nebi. Bylo mu tak dobře, jemné polibky pokrývali jeho drobné tělo. Něžné ruce, které dokázaly bez mrknutí oka zabít, ale chlapce jen laskaly a hladily.

Jeho milenec byl tak úžasný. Chlapec se jeho dotyků nemohl nabažit.

Tom políbil Harryho na šíji, Harry slastně zasténal a jemně se kousl rtu. Zaklonil hlavu do zádu, aby měl jeho milenec lepší přístup.

Oba dva byli vzrušený skoro na maximum. Tom to už nevydržel a proto začal svého malinkého broučka připravovat.

Nejdříve jeden navlhčený prst mu vsunul do konečníku, poté druhý a pak třetí. Harry přímo křičel slastí.

Obá dvá měli co dělat aby doslova nevybouchli.

Tom narazil na menší hrbolek, Harry už to nemohl vydržet. Temný pán vyndal prsty z jeho zadečku. Chlapec na protest zasténal.

Voldemort se ušklíbl. Potřel si lubikačním kouzlem svůj penis a začal pomalu do chlapce pronikat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář