Jdi na obsah Jdi na menu
 


I v bolesti najdeš světlo! - 1.kapitola

22. 4. 2009

Mladý chlapec jde po ztemnělé ulici, nikdo v ní není, nebo si to aspoň myslí, každou chvilku se ostražitě rozhlíží, pořád má pocit, že jej někdo sleduje. Vyjde z uličky, potichu si oddychne, docela se mu ulevilo, že na nikoho nenarazil.

Před ním zastavila velká tmavá dodávka, z ní vyskočili dva muži, hrubě ho chytli a odtáhli do auta, byl tak překvapený, že se nezmohl na odpor. Co po něm chtějí? Co jim provedl? Rodiče snad něco nesplatili a chtějí si to vybít na něm?

,,Uspi ho‘‘zaslechne hrubý hlas.

,,Proč?‘‘

,,Ty blbče, ta malá děvka nemusí vědět, kam jí vezem, ne? Tak ho uspi, pohraješ si pak“řekne ten hrubý hlas. Někdo jej praští do hlavy.

Auto zaparkuje před velkým zašlým domem, vynesou chlapce z auta a odnesou ho do domu. Dali ho do velkého pokoje, a položili na postel. Sundali mu oblečení a řetězy mu přivázali ruce k pelesti postele, ještě mu zavázali oči černým šátkem.

Okolo postele rozestavěli stojany s kamerami a osvětlením. Pak odešli z místnosti a nechali Yakua samotnýho. Jeden z nich se ještě otočil ve dveřích, nesnášel, když tohle dělal, ale musel, nesnášel sám sebe.

 

>><< 

 

Yakuo se probudil a okolo něco byla tma.

,,Halo? Co děje? Kde to jsem? Proč? Proč jsem spoutaný?“vykřikne zděšeně. Co se děje? Proč tu je?

Zaslechne zavrzání dveří.

,,Tak co, vyspal ses? Doufám, že ano! Protože budeš mít perný dny,‘‘odporný smích se ozývá pokojem.

,,Co po mě chcete?“

,,Co? Nic, jen si pohrát a něco s tebou natočit.“zase ten smích.

,,Proč?“

,,Protože vypadáš dobře, seš krásný, ne to ne, seš nádherný, lidi na redakci budou mít radost!“zase ten odporný smích.

,,Teď tě rozvážu a sundám pásku, aby ses mohl najíst,“co řekl, tak udělal. Chlapec otevřel oči, podíval se na muži s maskou na obličeji. Muž mu podá jídlo a odejde z pokoje. Až zeď si chlapec si uvědomí, že je nahý a celou dobu, co tu byl muž, tak byl vystaven pohledu tomu muži. Otřásl se. Podíval se na tác, který ležel na posteli. Na tácu byl talíř s chleby s pomazánkou. Zhnuseně se na to podíval, nesnášel pomazánky. Tác dal na podlahu a všiml si stojanů s kamerami a osvětlením. Zvedl se z postele, rozhlížel se po pokoji, hledal svoje oblečení, ale nikde nebylo. Zkroušeně padl na postel, nechtěl tu být, bál se!

,,Do prdele!“zakřičí a zvedne z postele, přejde ke dveřím, zalomcuje klikou, bylo zamčeno. Vzteky kopne do dveří. Do očí se mu nahrnou slzy, slzy vzteky a zoufalství. Nechtěl tu být, měl strach! Přejde zpátky k posteli, lehne si a stočí se do klubíčka.

Nevnímá zavrzání dveří, ani když ho přivazují a zavážou mu oči.

,,Takeu, rozsviť a nastav automatické zapnutí na kameře, ať se zapne za dvě minuty,“

,,hm“

Take dojde ke kamerám a ke světlům, světla rozsvítí, nastaví kamery a jde zase k posteli.

,,Dobře, sedni si naproti mně a hlaď tu děvku po těle, ne moc hrubě, ale ani moc hrubě.“řekne muž, který poslala Takea ke kamerám.

,,Dobře, Toshi, ale co budeš dělat ty?“

,,Nejdřív se nechám vykouřit a pak ho ošukám, ty mě pak vystřídáš,‘‘řekne Toshi.

Toshi si sundá kalhoty, sedne si nad Yakuovo obličej. Kamery zapípaly.

 ,,Kuř děvko,“zavrčí potichu. Yakuo vezme Toshiho penis do úst.

,,Pořádně!“chytne ho za týl a přitlačí si jeho hlavu ke svému rozkroku.

,,Hmhfhm, nnhmghm,“Yakuo se začne bránit. Do očí mu vtrysknou slzy. Nemůže dýchat. Toshi ho nechá nadechnout se a pak ho zase donutí, aby si vzal jeho penis do úst. Yakuo ani už nevnímá hlazení s Takeho strany, který je k němu jemný. Něžnými dotyky mu mapoval jeho křehké krásné tělíčko, nechtěl mu ublížit, ale musel. Něžně ho políbil na bříško. Polibky pokračoval až k přirození, vzal jeho penis do úst. Rukama ho hladil po těle. Toshi se z nenadání zvedl.

,,Vem si ho“řekl Toshi, odešel z místnosti. Take se „vyhoupne“ na jeho tělo.

„promiň, maličký,“zašeptá, než mu roztáhne nohy, nadzvedne zadek a prudce do něj pronikne. Chlapec zakřičí bolestí.

Take do něj prudce přiráží, i když nechce, nechce mu ubližovat, neví, jak se chlapec jmenuje a má pocit, že se do něho zamiloval.

‚Prosím, ať už je konec, prosím‘ pomyslí si chlapec a bolestně zasténá, nemá smysl plakat, pláčem nic nezmůže, to je mu jasné, ale nechápe, proč zrovna on, co jim udělal? Nikdy nikomu neublížil. Nikdy nikoho nezmlátil, tak proč? Proč je k němu ten život tak krutý?

Muž se po několika přírazech udělá, ještě potichu se chlapci omluví. Obleče si kalhoty, přejde ke kamerám, vypne je a to samý udělá i s osvětlením.

Take odejde z místnosti a nechá Yakua samotného….

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pěkný:)

(Sangnoir, 24. 4. 2009 16:18)

Ahoj
Mno teda moc pěkně píšeš Ti řeknu:) Opravdu..kdybych takhle uměla psát i já, byla bych šťastná jak blecha XD...vážně moc hezký;)

.............

(akyra, 24. 4. 2009 16:01)

honem dal jinak uvidíš

Já vím, darkalcuno

(Lusia, 24. 4. 2009 15:48)

Já vím, už to mm promyšlené, Teko je totiž vidírán a musí to dělat, jinak mu zabijí velice blízkou osobu, víc neřeknu

Interesante

(darkalcuno, 24. 4. 2009 15:37)

Velmi zajímavý nápad. Jenom mi tedy nesedí, že by únosci tohoto typu mohli být nějak útlocitní, co se jejich obětí týče.

Kawai!

(May Darrellová, 23. 4. 2009 13:00)

Ahojky Lusio,
teda... bylo to úžasné! A to myslím vážně! Chtěla bych ihned pokráčko, pokud by to šlo XD.
Jinak... dělka by mohla být ještě delší *zvízdá si*