Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povídka na přání- pro May 1.část

14. 12. 2008

Harry se probudil a rozhlížel se po ložnici jestli jeho spolubydlící ještě spí. Spali. Pohled mu padl na noční stolek a.... Už zase. Povzdechl si a vzal do ruky krásnou rudou růži. Jemně k ní přičichl, krásně voněla. U stonku růže byl přivázaný lístek. Rozvázal jej a koukal na text.

,,Dnes o půl noci u komnaty nejvyšší potřeby.
Budu tam čekat....''


Harry si ještě jednou přečetl lísteček. Kdo to mohl napsat? Ptal se sám sebe, psal to někdo kdo věděl o komnatě nejvyšší potřeby. Rozhodl si tím nelámat hlavu. Zvedl se z postele a šel se umýt do koupelny.

O několik minut vylezl už i oblečený. Jeho spolužáci pořád spali. Proč tak vstávat? Je sobota. Povzdechl si a šel se na snídat ho Velké síně. Síň byla skoro prázdná až na pár ranních ptáčat. Sedl si ke kolejnímu stolu a začal snídat.

_______________________________

Bylo odpoledne a Harry byl v knihovně, ano, čtete dobře. Hermiona ho tam vytáhla. V knihovně nebyl ano tři minuty a už měl chuť vypadnout. Hermiona přišla ke stolu s náručí plnou knih. ,,Ehm, Hermi? Už ti přeskočilo že ano?''zeptal se jí a díval se na haldu knih. ,,Ne Harry, ty knihy totiž přečteš ty!''

,,COŽE?!?''zděšeně vykřikl a díval se na svojí kamarádku jako kdyby byla ufoun.

,,Vydličky a nože, jestli se chceš stát bystrozorem musíš se něco naučit a né hrát ten smetákomet'' (uráží famfrpál)

,,Jakej smetákomet? Víš jak je famfrpál důležitý?''Mračil se a zvedl se. ,,Budu na hřišti kdybys mě hledala''stím odešel.

_____________________________

Pomalu se začla blížit půl noc. Harry musel počkat než Ron a ostatní usnou. Nemusel čekat dlouho. Šel se převléct. O pár minut vyšel z Nebelvíru. Potichu se vydal do sedmého patra a k chobě z gobelínem kde trolové tančí balet (je to tak ne?).

Rozhlížel se ale nikdo tam nestál.

Zděšeně se ptočil když ucítil na svém krku horký dech a okolo svých boků pevné paže. Myslel si že mu hráblo. Pořádně se štípl do pravé ruky, zasyčel bolestí.

Tohle asi nebude sen pomyslel si a díval se do očí svému rivalovi.

,,Neříkej Pottere, že jsem tě vyděsil, to bych nerad'' řekl rival a přitáhl si Harryho blíž. ,,Malfoyi, co to má do háje znamenat?''vřískl a pokoušel se vykroutit. Marně.

,,Slavný Harry Potter se bojí zlého Draca Malfoye?''posměšně se zadíval na černovlasého chlapce. ,,Blbečku.'' Harry měl evidentně špatnou náladu a to Draco poznal teda on ne, jeho rozkrok ano.

Draci bolestí zaskučel  a  pustil Harryho. Harry se dal do běhu. Bylo mu to k prdu protože rozzuřený Draco ho dohnal. Chytil chlapce a hrubě ho odtáhl do KNP.

____________________________

Harry ležel svlečený na posteli, byl připoutaný pouty k čelu postele. Jak dlouho tu byl? Týden? Dva? Ne byl tu dvě hodiny a měl pořádně nahnáno. Ano, slavný Harry Potter se bál. Bál se že příde to čeho se obával. Kovové dveře se otevřely a vešel jeho nynější věznitel. A Harry věděl co se stane.

Draco ho hladil po tělě. Líbal ho na krku a všude možně chtěl Harryho vzrušit a pak odejít.

____________________________

Harry vzrušeně oddechoval Draco jej dráždil rukou v rozkroku. Harry si myslel že vybouchne, což Draci poznal zvedl se a beze slova odešel. Harry se nechápevě díval na dveře. Byl nahý, připoutaný a vzrušený až to bolelo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

*blískání v očích*

(May Darrellová (Tvoje SB), 16. 12. 2008 15:33)

Ahojky Lucio *blýská ji v očích nebezpečně*
JAK SE OPOVAŽUJEŠ TO TAHLE ZAKONČIT? cOPAK TI TO NĚKDO DOVOLIL?
Ehm ... v pořádku, už jsem v pořádku (ikdyž ...)
Tahle 1 část byla nádherná, doopravdy se ti moc povedla. Jen už prosím tě dej novou, tedy další část *psí očička*
Tvoje May