Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kapitola - sen

15. 4. 2009

Šel na autobus, hlavu lehce skloněnou a díval se na betonovou cestu, vůbec se mu nechtělo do školy, komu by se tam taky chtělo, že? Pocit jako když je ve vězení a obzvláště, když tam nemá žádné kamarády, každý den musí snášet urážky na svojí adresu, občas jej kluci zatáhnou na záchody a tam jej zmlátí, není se čemu divit, že se mu tam nechce. A aby toho nebylo málo, dneska k nim do školy nastupuje nový učitel, a bude to jeho třídní. Zašklebí se, jejich třída je nejhorší na škole v chování (no to můžou podat ruce s naší třídou). Žádný učitel, či učitelka, nevydržel jako třídní u nich ve třídě, většinou po půl roce odešli.

Dorazil na zastávku akorát, když autobus přijížděl. Nastoupil, zaplatil si lístek a šel si sednout do zadu. Bágl si dal na druhé sedadlo a hlavu si opřel a okýnko, pozoroval rychle ubíhající domy a stromy. Za půl hodiny vystupoval na určité zastávce a pomalu si to mířil do ‚vězení‘.

 

>>><<< 

 

Vešel do třídy a šel si sednout do své zadní lavice u okna. Dneska jej nikdo neprovokoval, ani ho nezmlátil, sám se tomu divil. Podíval se na svojí hromádku sešitů a učebnic, dnes měli jako první hodinu japonštinu.

Do třídy přišel neznámý muž, byl docela mladý, mohlo, mu být maximálně 27-let, což ještě moc není.

Za pár minut zazvonila, všichni se neochotně postavili, čímž pozdravili muže stojícího u katedry.

,,Dobrý den, jmenuji Yataro Homishi a jsem váš nový třídní učitel, budu vás učit japonštinu, informatiku a tělesnou výchovu. To je vše, posaďte se,‘‘řekne je Yataro a sám si sedne.

,,Budu číst vaše jména a vy se mi představíte, řeknete mi, co vás zajímá, koníčky a proč studujete tady tu střední školu,‘‘oznámí a ze třídnice začne číst jména.

,,Sayu Urunaii,‘‘přečte jméno a drobná hnědovláska se postaví a začne se představovat.

,,Jmenuji se Sayu, miluji koně, malování a různé sporty, a proč studuji zdravotnictví? Ráda pomáhám lidem,‘‘řekne a posadí se. Takhle to jde dál, dokuď…

,,Kira Yamato‘‘náš hlavní hrdina se zvedne.

,,Jmenuji se Kira, rád sportuji, budu si za půl roku dělat řidičák a proč studuji zdrávku? Ani nevim, na nějakou školu jsem jít musel, tak jsem si vybral tuhle,‘‘ a zase si sedl. Yataro si ho chvilku prohlížel, pak zase zabořil hlavu do třídnice a četl dál.

 

>>><<< 

 

Kira si to mířil se školy domů, dnes ho nikdo nezmlátil, divil se tomu, ale jeho otec mu to určitě vynahradí, jestli bude opilý.

>>><<< 

 

Odemkne vchodový dveře a hned mu na tváři přistane facka, spadne na zem a praští se do hlavy, dveře se zabouchnou.

,,Kde jsi byl, ty děvko,‘‘zařval jeho otec a za límec od jeho blankytně modré košile jej vytáhne na nohy.

,,Ve škole,‘‘pípne a uhne další facce.

Pan Yamato odtáhne Kiru k sobě do ložnice, kde jej hrubě hodí na postel. Roztrhne mu košili a odhodí na zem, mlsně si prohlíží kirovo hrudník, chlapec se jen třese a bojí se, neví, co má očekávat, tohle se nikdy nestalo.

Muž mu sundá kalhoty a pak hned i boxerky.

,,Ode dneška nebudeš nosit spodní prádlo,‘‘řekne Yamato a pohladí Kiru v rozkroku.

,,Co?‘‘Zasténá a podívá se na svého otce, nevypadá, že by byl opilý.

,,Slyšels, a když už si to prádlo budeš chtít vzít….-‘‘odmlčí se a rukou sáhne pod polštář. ,,..-Tak jen tuto,‘‘ukáže mu dámský tanga,

Kira sebou začne cukat, jeho otec není normální.

,,To nejde, já nejsem holka,‘‘zhnuseně se podívá na ten kousek látky a sedne si. Yamato jej hned povalí na postel. Z nočního stolku vezme provaz, ruce mu jím přiváže k pelesti postele.

Hrubě jej kousne do krku a hladí ho po celým těle, Kira má zavřené oči a nic nevnímá, nechce se koukat, co mu jeho otec bude dělat, už tak dost ho ty doteky vzrušovaly, což si pan Yamato moc dobře uvědomoval.

 

>>><<< 

Probudil se pozdě v noci, na sobě měl modré pyžamo a byl ve své posteli, byl celý zpocený a zadýchaný.

,,Kiro? Děje se něco?‘‘do pokoje vejde jeho starostlivý otec. ‚Byl to jen sen‘ Pomyslel si a zavřel oči.

,,Ne nic, tati, jen jsem měl špatný sen, jsem v pořádku,‘‘zamumlá. Na svým čele ucítí něco hřejivého, je to otcova ruka.

,,jsi úplně vařící, do školy rozhodně nepůjdeš,‘‘rozhodne pan Yamato.

,,Ale…-‘‘nedopoví, když uvidí výraz svého otce.

Pan Yamato odejde k sobě do pokoje si lehnout, za pár hodin má pohovor v práci a musí se vyspat. Ale nemohl usnout, dělal si starosti o svého syna, o své jediné dítě. Manželka mu zemřela před deseti lety a od té doby se o Kiru stará sám. Tehdy chlapci bylo pět let. Jeho syn, jeho nádherný, mladý syn. Nikdy o něm takto nepřemýšlel, ale před rokem si uvědomil, že jej Kira začíná mírně vzrušovat, mírně? Ne, spíš hodně! Nechce mu ublížit, ale ví, že se jednou neudrží a vrhne se na svého syna, je tak krásný a drobný, prostě andílek s ďáblem uvnitř…..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.............

(Karol, 24. 4. 2009 19:33)

hmmm to vypadá zajímavě*řekne zamyšleně a mne si bradu*
Honem alší pokráčko!!!*volá nadšeně*

jaj... ^.^"

(Kira-chan, 16. 4. 2009 21:39)

to je, trošku zvrácené... s otcem, ale fajn jsem zvědavá co bude dál. Osobně fandím učiteli...XD

:-)

(Davida666, 16. 4. 2009 19:02)

Hezký, honem pokračování. Jsem zvědavá jak to bude dál.

:D:D:D

(Lusia/Ayu, 16. 4. 2009 13:03)

Eh, na svym druhym blogu:anime-ahounen-ai-povidky.blog.cz mam přezdívku Ayumi, jenže jsem zjistila, že přezdívku Ayu už někdo vlastní, tak jen Ayu a Akyra mi tak říká :D

;-)

(May Darrellová (Tvoje SB), 16. 4. 2009 12:57)

Krásné, ehm... Ayu? To nepsala Lusia? *kouká překvapeně na obrazovku*

..................

(akyra, 15. 4. 2009 19:24)

no tak tohle. Ayu to je skvělé fakticky se ti to povedlo co já bych dala za tuhle fantazii.