Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kapitola - Začátek

14. 6. 2009

Dark procházel lesem a hledal svého brášku, doopravdy si už začínal dělat starosti. Už byl hodně unavený, v lese byl už dlouho a cítil zde temnou magii, otec Darwen mu vykládal, že tam žijí temní tvorové. Trošku se otřásl zimou. Šel dál, někde v dálce zaslechl nějaké zvuky, ignoroval je, chtěl najít jen svého brášku. Šel ještě kilometr, když zahlédl malé klubíčko na zemi, přišel ke klubíčku blíž, a zjistil, že je to Krad, který je zatočený do klubíčka a trošku víc se třese, jenže nepoznal, jestli strachy, nebo zimou.

„Krade,“zašeptal, přiběhl k blonďáčkovi, opatrně si jej vyzvedl do náruče a utíkal do hradu. Krad byl drobnější postavy a taky měl menší váhu, Darkovi nedělalo problém unést své dvojče. Krad byl spíš po Leovi. Dark běžel a nedíval se na cestu, často zakopl a jen tak, tak udržel rovnováhu, aby se svým bratrem nespadl na zem.

>>><<< 

Dark položil Krada do postele, sundal mu špinavé oblečení a přitom si prohlížel jeho tělo. Bylo tak křehké a nádherné. Lehce jej pohladil po hrudi. Ze skříně vyndal pyžamo, oblékl mu košili a pak kalhoty. Křeslo si přitáhl k posteli a sedl si do něj, sledoval svého bratra, jak spí.

>>><<< 

„Co? Kde to jsem?“zeptal se vyděšeně Krad. Pak si ale uvědomil, že je v pokoji, který vlastní. Pohled mu padl na Darka, který spal v křesle. Vzpomněl si na tu hádku, hrozně ho to mrzelo. Jenže Darkovi vadí, když ukazuje svojí slabost, jenže on jí neumí schovávat. Vždycky byl citlivější povahy. Vždycky, když mu někdo nadával, tak s těží zadržoval slzy. Ještě jednou se podíval na Darka, než zase usnul.

>>><<< 

Krad se probudil další den, ale nikdo u něj nebyl. Sedl si a opřel se o pelesti postele, sklopil hlavu, aby nebyly vidět ty malé slzičky.  Začne se lehce třást, vzpomínky na předešlý dny. Pořád ty hádky, odjezd rodičů pryč.

„už ses probudil?“zaslechl hlas svého dvojčete. Jen přikývl, zahnal slzy, podíval se na něj a nepatrně se zamračil. Jeho bratr měl na sobě špinavé oblečení a černé kruhy pod očima. Nesl tác plný jídla.

„Promiň, netušil jsem, že tě to tak vezme.“omluví se Dark a jde k posteli, tác položí bratrovi na kolena. Sedne si na křeslo a sleduje, jak jeho blonďatý bráška jí. Za nějakou dobu Krad odloží jídlo na noční stolek – nesnědl ani polovinu. Dark se zamračí, ale nic neřekne, to, že je Krad v takovýmhle stavu může on!

„Zítra přijedou rodiče,“řekne, a přesune se ke Kradovi na postel, pohladí ho po tváři a usměje.

„Nejspíš si už odpočinuli.“řekne a usměje. Dívá se na překvapeného brášku. Usměje se, políbí ho na tvář a zvedne se.

„kdybys něco potřeboval, budu v bazénu, ano?“Krad přikývne, Dark odejde. Krad se zvedne z postele a jde ke skříni. Sundá si špinavé oblečení a oblékne se do čistého. Jde do koupelny, kde spáchá hygienu. Vrátí se k sobě do pokoje, sedne si ke stolu, vezme nějakou knížku a začne si číst. Po hodině ho to přestane bavit. Obleče se do plavek, jde do koupelny, kde si vezme velký ručník. Jde do prostorné místnosti, kde je cítit chlorovaná voda. Kouká na velikánský bazén a na svého bratra, jak v něm plave. Položí ručník na lehátko, sedne si na kraj bazénu, voda je tak akorát, není studená, a ani teplá. Je vlažná, to je to správný slovo. Něco ho chytí za nohy, a on s výkřikem zahučí do vody. Vynoří hlavu nad hladinu a slyší veselý smích.

„Blbečku,“zaprská a skočí Darkovi kolem krku, s úmyslem ho dostat pod hladinu. Dark se zasměje a odhodí Krada. Ten se na něj navztekaně podívá a zase po něm skočí, rukama se zapře o jeho hrudník a odrazí se. Dark neudrží rovnováhu a jde trošku pod vodu. Vynoří se. Připlave k dvojčeti, chytne ho ze zadu okolo pasu, vyzdvihne na horu. Druhou rukou ho chytne pod koleny.

„Pusť mě,“zakřičí Krad a začne se smíchem kroutit.

„Tak dobře,“Dark ho prudce hodí do vody. Krad se vynoří. Začne prskat vodu. Potopí se a chytne bratra za nohy, pomalu ho začne stahovat pod vodu. Vynoří se a na malou chvilku mu podrží hlavu pod vodou, ale cítí, jak mu něco stahuje plavky, tak ho pustí. Sleduje vysmátý obličej svého bratra. Ten zvedl ruku vzhůru a držel Kradovo plavky, ten zrudl a chtěl se studem propadnout.

„Dej sem ty plavky,“řekne a chce si pro ně skočit, ale uvědomí se, že je nahý.

„Tak si pro mě pojď.“zaslechne hlas svého bratra.

„Naser si,“řekne a jde pryč z bazénu, docela mu začíná být už zima. Když už začne vylézat, ucítí, jak ho Dark stahuje do vody.

„Neurážej se,“zašeptá Dark .

„Já se neurážím, jen mi je zima,“odpoví a vyškubne se mu, sebere mu ještě své plavky, ve vodě si je oblékne a vyleze z bazénu. Vezme ručník. Do kterého se zabalí a jde k sobě do pokoje. Převlékne se a vezme si knížku, začne si z novu číst.

>>><<< 

Leo a Darwen si užívají dny volna, odpočinek už doopravdy potřebovali. Chlapci je doslova vyčerpávali. Jejich hádky, rvačky, manýry. Zrovna se procházeli po zahradě a usmívali se, tiše doufali, že chlapci nic neprovedou.

Po malé procházce si napustí vanu. Dají si tam příjemně voňavou sůl do koupele. Růže. V čem spočívá jejich kouzlo? Krása, smyslnost, romantika, vášeň. Ano vášeň. Ta se právě odehrává mezi dvěma muži. Tak dlouho už spolu nic neměli a vzrušení bylo k nevydržení. Vzdechy, výkřiky, se rozléhaly po celé koupelně. 

Darwen vezme svého manžela do náruče, odnese jej do postele, kde jej uloží a lehne si k němu, teď jim je nádherně. Pohladí ho po zádech a vtiskne mu malý polibek do vlasů. Leo se usměje a víc se mu zavrtá do náruče. Tohle už dlouho potřebovali, ale vědí, že tato příležitost bude jen ojedinělá. Ale přesto nádherná, kterou si rádi občas dopřejí.

>>><<< 

Dark je u sebe v pokoji, a přemýšlí, co se dnes stalo, Krad se chová divně, sice choval divně vždycky, ale teď je to ještě horší, je přecitlivělý, a skoro pořád brečí. V poslední době toho má plný zuby, sice jsou dvojčata, ale on má pocit, že jsou manželé po několika letech a on, že je manžel, který chodí pořád z hospody ožralý jako prase.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super super

(Sanasami, 4. 7. 2009 17:16)

Fak perfektné ...prosím prosím rýchlo ďalšiu kapitolu

...........

(Akyra, 16. 6. 2009 2:05)

souhlasím s ebikou pokračování:D

Co?!Co?!!Co?!!!

(ebika, 14. 6. 2009 11:37)

He?*zaražení v hlase*
"Asi těžko" *odpovídá na Darkovu otázku*
To je super to se fakt povedlo, ale chtělo by to další kapitolku a to co nejrychleji!!!! :-)