Jdi na obsah Jdi na menu
 


Temný anděl II - prolog

7. 6. 2009

Blonďatý chlapec se prochází po lese, zrovna se pohádal se svým bratrem a mrzí ho to. Nedávno oslavili čtrnáctý narozeniny. Od té doby se, se svým dvojčetem pořád hádá. Chlapec se opře o kmen stromu a sjede po dél něj na zem. Hlavu si položí na kolena a rozpláče se. Tady je další důvod jejich hádek. Darka štve, že je Krad slabší a rozpláče ho všechno. Takhle je opřen celé odpoledne, když se začne stmívat, cítí, že je jeho tělo úplně prokřehlé. Víc se zachumlá do své tenké mikiny a jde pryč. Bloudí hodiny a nemůže najít cestu, kterou přišel. Z očí mu tečou slzy. Neměl utíkat, jenže další hádky se svým bratrem nesnese. Zakopne a větev a spadne na zem. Usíná.

>>><<< 

Dark bloudí po sídle a hledá svého bratra. Po dopolední hádce jej nikde neviděl, začíná si dělat starosti. Asi to trošku přehnal.

„Proč na mě zase křičíš, co jsem ti udělal?“ozývá se hlas, ve kterém jsou slyšet stopy pláče.

„Protože jsi slabý, neumíš nic jiného než bulet,“zakřičel tmavovlasý chlapec. Tohle bylo pro blonďáčka moc, zvedl se z křesla a utekl pryč. Dark slyšel jeho pláč.

„Sakra, tohle jsem přehnal,“uvědomil se, věděl, že je Krad citlivější povahy, stejně jako jejich táta (máma: D) Leo.

„No tak, bráško, já vím, že jsem tě ranil, ale nemůžeš přeci trucovat celé odpoledne, ne?“zakřičí na celé sídlo, ještě štěstí, že oba jejich otcové jsou pryč. Potřebovali si od nich odpočinout.

Dark prohledal celý sídlo. Šel ven se podívat, ale nikde ho nenašel. Jeho zrak padl na les. Šel k němu, jejich otec Darwen jim říkával, že do toho lesa nemají chodit, je to tam nebezpečný, ale co když tam jeho bráška je? Neváhal a v kročil do lesa. Hned ucítil takové chladno a zlověstnost. Oklepe se a jde prozkoumávat ten les, ve kterým nikdy nebyl, i když je na jejich pozemku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

úžas

(Akyr, 10. 6. 2009 1:18)

tak tohle chce pokráčko a pěkněrychle tak rychla ayu

...

(ebika, 8. 6. 2009 15:36)

Jej to bylo super honem další díl!!!

may-darrell.wgz.cz

(May Darrellová, 8. 6. 2009 13:00)

Wow, skvělí. Další, další. Moc se těším na pokráčko ;-)