Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.kapitola - vem si mě, když mě miluješ, Leo

18. 4. 2009

Leo pozoroval své syny, zamiloval si je, nemohl uvěřit, že je má. Maj je čtyři týdny a pořád jim nevymysleli jména. Jeden chlapeček má tmavě fialový oči, možná tmavě modrý? Těžko určitelný. Druhý chlapeček má světle hnědé oči. Náhle mu probleskla dvě jména.

,,Dark a Krad,‘‘zašeptal a usmál se. Vzal si do náručí hnědo-okýho chlapce a zadíval se na něj. ,,Krad,‘‘usmál se a malého Krada políbil na čelo. Potom Krada položil do postýlky a vzal si k sobě toho druhýho. ,,Darku,‘‘opět se usměje a políbí Darka na čelo, také jej položí do postýlky.

Chvilku je pozoruje, jak v klidu chrupkají, dva andílci. Potichu odešel z pokoje, tak aby je nevzbudil.

Odešel do jídelny, kde seděla Julia a četla si nějaký časopis.

,,čau, ségra,‘‘pozdraví jí.

,,Ahoj, jak je?‘‘

,,Jde to, mam hlad,‘‘odpoví a nandá si na talíř filety a brambory.

Julia se zasměje. ,,No nic, musím jít, tak se měj,‘‘řekne Julia a odejde z jídelny. Leo osaměl, zamyšleně jedl brambory a přitom myslel na Darwena, těšil se, až mu řekne, že už vymyslel jména pro jejich broučky.

Dojí, nechá talíř na stole a odejde z jídelny, míří si to k nim do ložnice za dětmi, nechce je tam nechávat samotné.

 

Sedne si do křesla a pozoruje spící miminka, pomalu se mu začnou zavírat oči.

 

>>>><<<< 

 

Probral se v posteli, byl přikrytý a byl v pyžamu. Promnul si oči a podíval se na levou stranu postele, kde byl Darwen a vedle sebe měl dvojčata.

,,Už si vzhůru?‘‘

,,Jo‘‘zamumlá, sedne si a pohladí Krada po hlavičce.

,,Už jsem jim vymyslel jména,‘‘usměje se na Darwena.

,,Fakt? A jaká?‘‘

,,Modroočko by mohl být Dark a hnědoočko by mohl být Krad, napadlo mě, když jsem s nimi byl.‘‘Odpoví. Darwen se k němu natáhne a políbí jej na rty.

,,Krásná jména,‘‘usměje se na něj a ještě jednou jej políbí. Odtrhne se od Lea a jeho pohled zabloudí na dvě miminka, která usnula.

Jednoho vzal do náruče a odnesl do postýlky, toho druhého vzal Leo.

Chvilku se na ně dívali, pak se podívali na sebe a vzájemně se políbili. Leo objal Darwena okolo krku a blíže se k němu přitáhl.

,,Miluji tě,‘‘zašeptá a políbí Darwena na rty. Ten jej obejme okolo pasu a směruje ho k posteli.

,,Tady ne,‘‘zašeptá Leo, a lehce se od Darwena odsune.

,,Dobře,‘‘zašeptá a blížeji si k sobě Lea přitáhne a pak se potichu přemístí, zbude po něm jen lehký obláček mlhy.

 

>><< 

 

Darwen je přemístil do svého letního domu, objevili se v jedné honosné ložnici, všude byly svíčky, na nočním stolku láhev šampusu a v krásném krbu plápolal oheň, prostě nádhera, ložnice byla vyzdobena do hnědých barev, tmavý nábytek, světlé zdi.

,,To je nádhera,‘‘vydechne Leo a jde k velkému oknu, podívá se na nádhernou zahradu, kde je potůček a v dálce je vidět i nádherný bazén.

,,Tady se mi líbí,‘‘zavrní, když se okolo něj obmotají paže. Na krku ucítí teplý dech a pak i žhavý polibek. Leo se mu otočí v obětí a obejme ho okolo krku. Darwen jej políbí. Vezme Lea do náručí a odnese do velké postele, kde jej jemně položí do přikrývek. Začali ze sebe strhávat oblečení, a pak se pomalu oddávali vášním, steny obou mužů byly hlasitější a hlasitější. Leo se slastí kroutil pod Darwenovým tělem. Darwen jeho tělo mapoval jazykem, čím víc se přibližoval k Leovo rozkroku, tím zpomaloval, chtěl svého milence potrápit.

,,Darwene, prosím,‘‘zavzdychal a prohnul se, protože Darwen začal svojí dlaní dráždit Leův rozkrok. Ruku zanedlouho nahradila ústa, Darwen nechal Leův penis vklouznout do svých úst.

Leo to už nemohl vydržet, kousal se do rtů, sténal a házel hlavou ze strany na stranu. Darwenovy prsty se začali zajímat o zadní dírku. Nejdříve si navlhčil prsty, první zasunul, chvilku sním pohyboval, pak zasunul další prst, oběma začal pohybovat a roztahovat Leův otvor.

,,Darwene, prosím, já už…… to nevydržím, už ho….. do mě zasuň,‘‘škemral Leo a pohyboval se proti prstům. Darwen z něj vyndal prsty a nahradil je něčím jiným, něčím větším a lepším. Leo si požitkářsky zasténal. Tohle mu moc chybělo, je to několik měsíců, co to spolu nedělali. Darwen se v něm začal pohybovat, nejdříve pomalinku, ale pak zrychlil. Políbil Lea a tím uvěznil jeho slastné vzdechy. Umlčel tu rajskou hudbu pro jeho uši. Starší muž začal mnout tomu mladšímu úd, to bylo pro Lea moc. Darwen jej ještě dráždil polibky na krku. Za nedlouho se udělal. Svým spermatem postříkal sobě i Darwenovi břicha. Darwen se udělal několik málo minut po něm. Unaveně kles Na Lea a zhluboka oddechoval, byl vyčerpaný, podíval se na Lea, který pomalu, ale jistě usínal. Musel se usmát, tak unavil svého broučka, že mu těsně po sexu usnul.

Lehl si vedle Lea a přitáhl si ho do náruče. Ten se přitulil ke zdroji tepla a něco tiše zamumlal.

 

>>><<< 

 

,,Leo, vstávej, musíme jít za dětmi,‘‘budil ho Darwen.

,,Ještě ne, oni nikam neutečou, neumí chodit.‘‘

,,No to sice ne, ale umí řvát, tak koukej vstávat, nebo ze sídla bude jen kulnička na dříví.‘‘poručil muž a tahal chlapce z postele.

,,Hm, vždyť už jdu,‘‘sedne si a zamžourá na svého milence. Ten se na něj usmál, s rozespalým obličejem a rozcuchanými vlasy vypadal vážně sladce, nejraději by jej povalil do postele a pomiloval až do bezvědomí, ale to nemohl, museli se vrátit za dětmi.

Pomalu se oblékli, a pak přemístili do velkého sídla. Když vešli k sobě do pokoje, okamžitě šli k dětským postýlkám, kde spali dva chlapečci. Usmáli se, Dark a Krad jsou hotoví andílci (pozn. Aut: Počkejte si miláčkové za pár let :D)

Leo si unaveně sedl do křesla, chtělo se mu ještě spát, od té doby co mají ty dva lumpi, tak se moc nevyspal, skoro každou noc brečeli a to bylo k nevydržení.

Darwen si před něho klekl, sáhl pro něco do kapsy, když to vyndal, tak Leo jen kulil oči, v ruce držel nádherně zdobenou malou krabičku, byla sněhově bílá a okolo byly modrý diamanty a uprostřed jeden velký.

Otevřel krabičku a Leo koukal na nádherný prstýnek.Obrazek

,,Leo, nevím, jak bych to měl říct, tak to vezmu stručně, nikdy za tu dobu co tě znám, jsem neměl odvahu ti to říct (teď nevim, jestli mu to někdy říkal :D), ale miluji tě, a jsem ochotný strávit zbytek svého života. Vezmeš si mě?‘‘optal se a podíval se na Lea, který seděl v křesle jako přikovaný.

,,Já nevím… co na to říct…… miluji tě, to ano, ale svatba? Nad tím jsem nikdy nepřemýšlel… já nevím, potřebuji čas,‘‘zvedl se z křesla, obešel Darwena a odešel z pokoje, ignorujíc dítě, které se zrovna rozbrečelo. Darwen k němu přišel, vzal jej do náruče a začal s ním kolébat, jenže dítě pořád nepřestalo brečet, až po nějaké době Darwimu došlo proč. Malej se pokakal.

,,Ale ne, Krade, mám já tohle za potřebí?‘‘zeptal se sám sebe. Položil Krada na malý stolek a vysvlékl ho z oblečení a jak se do přebalování, jak on tohle nesnášel, divil se, jak tohle Leo zvládal, už od jejich narození je dokázal přebalit, on se to naučil teorve před týdnem.

Vyhodil posranou plínu do připraveného koše, utřel malému zadek, dal zásyp a pak mu mohl dát plínku.

Nevěděl proč, ale byl rozladěný, vždyť ho Leo neodmítl, jen mu řekl, že si to musí promyslet, určitě řekne ano, proč by ho měl odmítnout? Vždyť mu řekl, že ho miluje, mají spolu dva nádherné chlapce. Ale je jeden důvod proč říct ne, možná ještě nezapomněl na to, co mu udělal, že ho věznil a párkrát znásilnil, tohle si nikdy neodpustí, pořád si to vyčítá, a navždy ho bude hryzat svěmí.

>>><<< 

Leo kráčí chodbou a v hlavě mu šrotuje těch pár koleček co tam má. Darwena sice miluje, ale že by si ho měl brát? Nad tím nikdy nepřemýšlel, nikdy by ho nenapadlo, že by ho Darwi pořádal o ruku, celkem mu to přijde i komické. Miluješ ho opravdu hodně? – Ano- tak proč se trápíš? Proč mu neřekneš ano? – já nevím – Nevíš? – Ne  -  Tak to je těžké, jestli ho miluješ, měl bys mu říct ano, ale ty jsi hlava dubová, nenecháš si poradit – nechceš zmlknout? – No, dobře už mlčím, měj se!

Jen co Leo dokončil rozhovor se svým druhým Já, tak zamířil ven, Bylo už jaro a všechno bylo rozkvetlé, miloval tohle roční období, všechno kvetlo, pilné včely létaly a rozdávaly svá žihadla. Sedl si pod rozkvetlou třešeň a díval se do dálky, už je to rok, rok co ho začal Darwen věznit a znásilňovat a pak o dva měsíce později otěhotněl. Nyní je chlapcům měsíc a mají se čile k světu, je tady šťastný, dokonce i jeho sestra se dala dohromady s Dankenem a tvoří nádherný pár. Usmál se, tolik to Julii přál, moc si toho vytrpěla, i když on taky si toho vytrpěl dost, jejich matka je sexualní deviantka a děvka k tomu, zamračil se, jak jí nenáviděl a nebyl sám, Julia jí taky nesnášela, a jejich otec? O tom se rozhodně nechtěl vyjadřovat, odpornej ožrala, kterej vlezl do postele s kýmkoliv. Jednou se nechal přefiknout policajtem, jen proto, aby nemusel na záchytku. Unaveně si povzdychl, opřel se o kmen stromu a zvřel oči, nechal vlahý vítr, aby si pohrával s jeho vlasy.

Takhle tam seděl až do večera, zatímco se Darwen staral o děti. Večer přišel do ložnice. Darwen si ho začne povídat, rád by se ho zeptal jak se rozhodl, ale nechtěl na něj tlačit, chtěl, aby mu to Leo řekl sám, chtěl, aby mu řekl, že si ho chce vzít, že s ním chce být do konce svého života. Odvrátí od Lea pohled a začne se věnovat Darkovi, který začal vyžadovat jakoukoliv pozornost. Leo odešel do koupelny. Napustil si vanu, dal do ní pěnu do koupele a vlezl si do ní. Chvilku přemýšlel, asi by mohl říct ano, Darwena miluje, tak proč ho odmítnout? Je s ním šťastný, tak proč odmítat štěstí které se mu nabízí?

Po koupeli vyleze z navy, obleče se do pyžama, které tam měl nachystané a šel do ložnice, sedne si na postel, zadívá se na Darwena.

,,Přemýšlel jsem, Darwene,‘‘promluví.

,,A?‘‘

,,Souhlasím,‘‘řekne a zvedně, přejde k Darwenovi a sedne si mu na klín, který ještě jen tak tak stihl dát Darka do postýlky.

,,Opravdu?‘‘

,,Jo‘‘zasměje se, když ucítí na krku polibek.

Darwen vezme jeho ruku do své, druhou rukou vyndá z kapsy krabičku, kterou otevře a Leovi nasadí prstýnek.

,,A kdy bude svatba?‘‘

,,Co třeba za týden?‘‘

,,To beru,‘‘usměje se a položí si hlavu na Darwenovo rameno……

 

O TÝDEN POZDĚJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Leo a Darwen stáli před oltářem, za ním stál starší kněz, který je měl oddat.

,,Sešli jsme se zde………..‘‘

,,Pane Darwene De Helemerende, berete si zde přítomného Leonarda Tromanského?‘‘

,,Ano,‘‘

,,Pane Leonarde Tromanský, berete si zde přítomného Darwena De Helemerenda?‘‘

,,Ano,‘‘

,,vyměňte si prstýnky,‘‘Leo a Darwen si vymění prstýnky.

,,Můžete se políbit,‘‘Darwen se k Leovi skloní a políbí ho, Leo mu polibek oplatí.

 

Všichni přítomní začali usedat k velkému stolu, byla tam Darwenovo rodina a i Leovo, ale ta měla zákaz se k nim přiblížit, jen mohli na chvilku a pod přísným dozorem, takže Leovo matka se nemohla Julie ani dotknout, což jí štvalo, tolik jí vzrušovala, bude se muset spokojit se svojí novou služebnou, která je tam s ní, služebnou pohladí po zadku, ta se zahyhňá a trošku vystrčí zadek.

Julia je přitulená k Dankenovi, který jí zrovna krmí hroznovým vínem a naši dva novomanželové? Ti se srdcelomně loučí se svými dětmi, neboť jedou na svatební cestu a dvojčátka tu nechávají čtrnáct dní na starost služebnictvu a Julii s Dankenem.

Darwen vzal Lea do náručí a odnesl do luxusního kočáru, který na ně už čekal.

 

>>><<< 

Kočár je odveze před malou vilku. Leo si jí okouzleně prohlíží.

,,Páni.‘‘vydechne úžasem.

Oba jdou dovnitř a pak i do ložnice, která je naprosto úžasná, je laděná do teplých barev a je tam přímo útulno. Postel vypadá tak pohodlně, přímo vyzívá k tomu, aby do ní skočili a už se z ní nikdy nezvedli, tenhle nápad se oběma moc líbíl.

Darwen začal lehce strkat, až ho dostrkal do postele (ty voe, blbá věta :D), ten tam padl jako švestka. Jeho manžel mu začal rozepínat bílý kabát a pak i bílou košili, odhodil to na zem a začal laskat jeho nádhernou hruď. Polibky se pomalu dostával až k lemu kalhot, rozepnul se, sundal a odhodil na zem. Sundal mu spodní prádlo, které taky odhodil.

,,Hele brzdi, miláčku, ty si ještě oblečený, to se musí napravit,‘‘řekl Leo a začal Darwena zbavovat oblečení……

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hmmmm......

(Hatachi, 26. 6. 2011 16:33)

Ach,to bylo nádherné. Moc se mi ta povídka líbila,i to jméno pro čaroděje si vymyslela pěkné-Darwen. Piš dál,budu se těšit na další povídky. Arigato.......

...

(Zaxanhor, 24. 6. 2009 13:43)

To je prostě boží ;)

Kawaiii

(Arhoo-chan, 16. 6. 2009 6:50)

Božee tak todle mě vážně dostalo..xDD on byl těhotnej mno tak to je bomba,,xDD
jen tak dál:DXD doufám, že ještě něco bude:DXDD

jééé

(Naruko, 21. 4. 2009 18:03)

To bylo vážně nádhernýýýý!!!!

.............

(akyra, 20. 4. 2009 18:00)

fakt skvělé bezva napsané wau honem další díl Ayu se těším

smekám

(Lawless, 19. 4. 2009 15:14)

opravdu moc pěkná povídka ^^

Skvělé!

(May Darrellová, 19. 4. 2009 12:27)

Ahojky,
páni, skvělá kapitolka! Délka je taky bezvadná ;-) Moc se těším na další pokračování ;-)