Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kapitola- Jak?

24. 12. 2008

,,K-kdo jste?''vykoktal ze sebe vyděšeně. Kdo to je? Neznal ho. Muž se podíval na mladíka ležícího v posteli. Chlapec byl překrásný to musel uznat. ,,Pokuď nebudeš zlobit, tak se ti nic nestane'' řekne a jde k posteli kde leží chlapec.

 

 ,,Cože? Ne, nechte mě''zakřičel když ucítil ruce jak se dotýkají jeho těla.

 

 ,,Jestli budeš zlobit tak si tě vezmu velmi bolestivě, ale když budeš hodný.....''

 

,,N-e nechte mě''zavzlykal chlapec a bránil se. ,,Jak chceš, řekl sis o...''nedořekl protože padl vedle postele.Chlapec se podíval ke dveřím kde stál jeho věznitel. Vypadal docela naštvaně. Leo se přikrčil a tiše plakal. Muž přešel k tomu zmetkovi, který sahal na JEHO broučka. Kozlem ho nadzvedl a někam poslal.

 

Podíval se na Lea který se krčil v rohu postele a hlasite škytal kvůli pláči. Sedl si k němu na postel a pozoroval ho. Pak si jej přitáhl do náruče. Leo se sice bránil, ale marně.

 

,,Ššššššh, notak, už je dobře. Nemusíš se bát.''zašeptal mu něžně do ucha a chvilku snim kolíbal.Leo se k muži přitulil, bylo mu dobře. Leo začal pociťovat únavu. Zazýval.

 

Muž jej položil do postele a jeho hlavu si opřel o hruď.

 

 

___________________________________________

 

Černokněžník se procházel chodbou, před chvilkou opustil ložnici kde spal Leo. Kdo byl ten hazjl co si dovolil sahat na JEHO Lea? Nevěděl. Snad už mu dal za vyučenou.

Ta záhadná osoba byla v mučírně kde okusila všechna mučíví prostředky které snad existovaly. Ušklíbl se, jestli tohle přežije tak má velkou sílu.

 

__________________________________________

 

Julia ležela na vlhkém listí. Otevřela oči a zdezorientovaně se rozhlížela okolo. Sakra, kde to sem? Rozhlížela se okolo, byla  v lese a asi v pěkně hlubokým. Na nic si nepamatovala. Hlava jí neuvěřitelně bolela, zasténala. Bolest hlavy se ještě zvětšovala. Omdlela....

 

____________________________________________

 

Leo se probudil. Ležel v posteli a nikdi nikdo. Potichu si ulevil. Zvedl se a přešel k nějakým dveřím, oteveřel je.

 

Vešel do vnitř, byl v nádherné koupelně. No, koupel bych už potřeboval řekl si a napustil si vanu až po okraje. Vana se tomu ani řikat nedalo, spíše menší bazén. Nalije tam nějakou pěnu do koupele a pochvilce si tam vleze, ponoří se do vody a reaxuje.....

 

_____________________________________________

 

Černokněžník vešel do ložnice podíval se na postel kde by měl být Leo jenže nebyl. Až se mi ten paňár dostane do rukou tak zaplatí řekl si a vyšel z místnosti. Naštvaně prohledal celé sídlo jenže ho nemohl najít. Jak by utekl? Jediné co pořádně neprohlédl byli jeho místnosti a je možné že je někde tam.

 

Vrátil se a jal se prozkoumávání svých pokojů.

 

Už prohledal obývák a ložnici, ale tam Leo nebyl ještě pracovna, ale co by tam Leo dělal? A pak mu cvaklo, koupelna (No to mu to ale trvalo xD). Tam určitě bude. Vešel ke dveřím které vedou do koupelny otevřel a rozhlížel se po místnosti, pohled mu padl na velkou vanu. O okraje vany se Leo opíral a vypadal že spí.

 

Potichu k němu přešel, vzal jej do náručí a odnesl do ložnice.. Musel si ulevir. Leo se zavrtěl a spal dál. Zdálo se mu to nebo jeho malý milenec byl bledší a zelenější? Ne! Nezdálo doopravdy ten mrňous nevypadal zdravě. Muž mu sáhl na čelo, bylo vařící.

 

Zvedl se a šel zavolat rodinného lékaře......

 

__________________________________________

 

,,Co snim je?''Vypálil na lékaře když vyšel z pokoje jeho broučka.

 

,,Pane váš přítel je........''

 

 

Pokračování příště....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!

(darknesska, 20. 5. 2009 16:20)

Lusi, holka, ty máš jediný štěstí že už máš kapitoly dopředu, jinak bych tě snad zabila! XD

...

(akyra, 25. 12. 2008 11:48)

rozhodně ne proto jsem ho navrhla:-)a s tou kapitolou bys vážně mohla pohnout:-))

*nevěřícně kouká do monitoru*

(May Darrellová (Tvoje SB), 25. 12. 2008 11:26)

No já snad zkolabuju, tohle fakt není možný. Proč všichni končí tím, kde to je nejvíc napínavější.
No nic ... kapitolka bylo samozřejmě hezká, ikdyž tam byly njaké ty chybky, tak to bylo moc hezké ;-)
Moc se těším na další kapitolenku

Moc moc děkuji

(Kellsey, 25. 12. 2008 0:15)

Mocinky mocinky děkuji za krásný Vánoční dárek. Doufám že i Ty prožíváš krásné a pohodové Vánoce. Další díl se mi moc líbí, ale........... co ten konec??????????? Tak to utnout :) no ale já budu trpělivá a moc se těšit na pokráčko. Tak krásné svátky

xD jsem mrcha xD

(Lusia, 24. 12. 2008 20:46)

Broskynko to váš jsem mrcha za ten konec xD né pokusim se nějak stim hnout, ale půde to těžko, nemam depku xD a Akyro to jméno je pěkné, ještě si to promyslim ju? Ale myslim že ho vezmu, tedy jestli to vadit nebude :D:D:D:D:D

dík

(akyra, 24. 12. 2008 19:20)

nerada se opakuji ,ale píšeš opravdu dobře a teď k tomu jménu co takhle Darwen?

*skolabovala*

(Broskynka, 24. 12. 2008 17:19)

velmi podsrené teším sa na ďalšiou čast xd jop jop pohni....(Ak nepohneš ete schytáš za tem koniec jaks i to sekla)*vražedný pohľad*

Jejda... xD

(Lusia, 24. 12. 2008 17:09)

Akyro, já jsem už včera v noci byla tak mimo že už nic nemůžu, povídka e jmenuje ,,Temný anděl''.
Jinak děkuji za komentář :)
a hned napravim tu dvojí chybku, děkjuji za upozornění....:o)

...

(akyra, 24. 12. 2008 14:03)

promiň,ale mužeš mi říct jak se to celé jmenuje?hledala jsem to asi půl hodiny a nemůžu to najít(ty předešlé díly)jinak je pěkná