Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kapitola- To ne! :D

2. 1. 2009

,,Pane, váš přítel je psychicky na dně a je taky hodně vystresovaný'' řekne lékař a ototčí se ke dveřím od pokoje ve které leží mladý chlapec.

 

  Darwen si uvědomil jak se k Leovi choval. Lékař mu něco řikal, ale on nevnímal, styděl se za sebe. Proč se neovládal? Ano, pohled na bezmocného chlapce byl tak vzrušující že se to ani udržet nedalo.

,,....Myslím pane, že by chlapec měl mít více volnosti. A čertsvý vzduch by mu rozhodně prospěl.''Vyrušil ho lékař z toku jeho myšlenek.

,,Dobře McTeine , můžete jít, už se o Lea postaram''

,,Ale pane, chlapec se vás nejspíš bojí, nemyslim si že by bylo dobré aby tu byl svámi samotný''

,,Už jsem řekl McTeine, postaram se o něj a vy už můžete jít''řekl a vyprovodil ho.

_________________________

Leo se začal probouzet, ležel v posteli a u něj nikdo. Sedl si a opřel se o čelo postele, koukal se na dveře jakoby očekával že se každdou chvilkou otevřou a měl pravdu, do dveří vešel jeho věznitel. Tvářil se starostlivě.  Leo se divil, jak se ten zmetek mohl teď tvářit takhle, co se stalo?

Darwen si sedl k němu na postel. Leo chtěl automaticky zdrhnout, ale muž jej rychle zachytil. ,,NE''vykřikl a začal zvracet. Darwen ho jemně předklonil. Zvracení neustávalo.

_________________________

Darwen držel v náručí svého maličkého milence- který spal. Měl horečky, každou chvilku vykřikoval ze spaní.

Leo náhle vykřikl a probral se. Celý se klepal. Byl vyděšený. Klepal se a hlasitě vzlykal. Ačkoli si to neuvědomoval tak se přitulil k Darwenovi, ten jej objal a ještě více si ho k sobě přitiskl. Šeptal Leovi do ucha uklidňující slova. Leo zvedl hlavu a podíval se do Darwenovo obličeje. Díval se pozorně, měl pocit že se zamiloval (eee? Co?). Ten pohled do očí byl důkaz. Darwen Lea pohladil po tváři a usmál se na něj.
Chlapec cosi zamumlal a přitiskl se k muži. Bylo mu úžasně.  Darwen se k němu sklonil  a něžně ho políbil. Leo sebou ztrošku cukl, ale hned se vzpamatoval a začal polibky oplácet.

Leo při polibku vrněl až měl Darwen strach že se chlapec proměnil v traktor (nevim co vám dá tato věta). Darwen byl něžný. Už nebyl tak hrubý, jemně chlapce objal okolo pasu a jemně ho hladil.

Najednou do dveří vlítnul uřícený lékař. McTein oněměl a chvilku zůstal stát jako přimražený, tohle rozhodně nečekal.

,,P-pane, zjistil jsem ještě jednu m-maličkost'' vykoktal ze sebe. Darwem se zvedl a ještě pohladil svémo miličkého andílka po tváři. Naštvaně vypochodoval z místnosti a McTein za ním, ale ten nebyl naštvaný spíš vyděšený, hlavně stoho jak Darwen reagovat na to co zjistil.

,,Tak McTeine, co jste zjistil''

Doktor se nadechl a spustil: ,,Pane, zjistil jsem že chlapec je i těhotný, ale uvědomil jsem si to až teď. Musel jsem vám tu radostnou zprábu oznámit. Zatim nashledanou''

Darwen stál jak tvrdé y. A McTein zjistil že mu nebezpečí nehrozí a tak urychleně zmizel.

Darwen se vrátil do ložnice. Koukl se na Lea který seděl na posteli a opíral se o čelo té postele. Byl přikrytý peřinou do pasu a sledoval Darwena.

,,Děje se něco?''zaptal se vyděšeně.
,,Ano.''Odpověděl Darwen
,,Něco jsem zase provedl?''
,,Ne, ty ne, to já''
,,Co se stalo?'' Zeptal se vyděšeně Leo. Nebylo mu moc dobře a ještě mu na tom nepřidávala Darwnova neklidnost.

,,Víš, ten blb co sem před chvilkou vlítl byl lekář, který tě vyšetřoval. Ještě když si spal mi řekl že jsi psychicky vyčerpaný a bojíš se, sice netušim jak to zjistil když si spal a nemohl stebou komunikovat, ale to nechme stranou. Když sem se přiřítil, oznámil, že.... No, sakra, jak ti to jen říct... To že seš těhotný.'' Tím ukončil svůj monolog.

Leo se na něj nechápavě podíval jak by mohl být těhotný? Vždyť je kluk! Lea popadl nehorázný záchvat smíchu. ,,Čemu se směješ?'' ,,Pr-promiň, ale je to děsně směšný, jak bych mohl být těhotný? Jsem kluk, to nejde aych mohl být těhotný'' vysoukal ze sebe a smál se dál.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chi

(darknesska, 20. 5. 2009 16:26)

XDD no, tak buťo je Leo Lea a nebo má Darwen kouzelný spermie! XD

super

(Kell, 2. 1. 2009 21:41)

tak těhotný? no to mě úplně dostalo. jen tak dál! sem moc zvědavá jak budeš pokračovat. už se moc těším na pokráčko. zatím pa

.....

(akyra, 2. 1. 2009 11:26)

ahoj jsem ráda, že ten můj návrh k něčemu byl:)povídka je (jako obvykle) skvělá.doufám že nepřestaneš psát to bys mě i sklamala.a nezapomeň to zařadit;))