Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.Kapitola- Uhm, nečekané?

2. 1. 2009

Leo ze začátku nemohl vůbec uvěřit, tomu že je těhotný. Ale postupem času už tomu věřit začal. Uběhli už tři měsíce od toho kdy mu Darwen oznámil že je těhotný, smál se. Darwen ho celkem chápal, ikdyž on už o mužském těhotenství slyšel.

Leo zrovna byl v koupelně a hlavu měl v záchodové míse, která byla v poslední době jeho dobrá kamarádka. Zrovna do ní vyklopil svůj oběd který před chvilkou snědl ,díky tomu že zvracel měl zase hlad. Darwen ho starostlivě pozoroval ve dveřích. Když už Leo dozrvacel, zvedl se na vratké nohy.

 Došel k Darwenovi a přitulil se k němu. Darwem jej vzal do náučí a odnesl na postel, kde ho uložil. Darwen si všiml, že Leo usnul. Přikryl ho až ke krku a odešel z ložnice.

_________________


Julia se probudila v nějaké kopce. Byla jí děsná zima a hned zjistila proč. Byla jen ve spodním prádle. Zděšeně vykřikla. Dveře zavrzaly a někdo vešel. Koukla se kdo to je.

Zastavil se jí dech. Ne, to nemůže být pravda. Zděšeně se stáhla do kouta. Odmítala se na ní podívat. Vždyť to je její matka a v tu chvíli oblečená jako domina.

,,Ale copak dcerunko? Nemáš radost že vidíš svojí maminku?'' Zeptala se jí s posměšným úšklebkem na tváři. Julia se rozhlíží kudy by
mohla utýct.

 Zvedla se pozorovala svou matku která se kní probližovala a něco měla v ruce, roubík a teď na ní šly mdloby. To ne.
Její matka už stála kousek od ní a mlsně si prohlížela její tělo.

Julia jí praštila a vyběhla ven z cely.
Domina naštvaně zavrčela a rozběhla se za ní (což jí šlo pěkně blbě, měla asi 10.cm podpatky). Několikrár se přizabila a Juliu už nedohonila.


Julia vyběhla z nějakého sídla a utíkala pryč.  Do někoho omylem vrazila, spadla na zem a koukala se do krásně modrých očí.
Muž si prohlížel dívku která do něj vrazila a zápětí spadla ne zem.

 Byla jen ve spodním prádle a ještě k tomu bylo průhledné, což si Julia dobře uvědomila a proto se snažila zakrýt. Pozdě. Muž jí vytáhl na nohy a její paže chytil do jené ruky a drohou rukou se vydal na průzkum jejího těla. Julia sebou cukala a pokoušela se vyškoubnout. Nešlo to. Muž jí přestal ohrabávat, obejmul jí okolo pasu a přemístil se sní.

________________

Darwen šel zrovna okolo Hlavního sálu a zaslechl z něj nějaký zvuk. Vešel a to co viděl ho docela překvapilo. V sále byl jeho bratr a okolo pasu držel vzpouzející se dívku ve spodním prádle. Poznal jí, byla to Julia, Leovo sestra.

,,Dankene,  nech jí!''Rozkáže a jde k nim blíže.

,,A to jako proč, Darwene?'' Optá se Danken a Julii hladí po zadku. ,,Stejnak už máš jednu hračku, slyšel jsem že ten spratek je těhotný, co je na tom pravdy, Darwene?''

Julia jen nečině stála a nechápavě poslouchala Dankenovo otázky. Kdo je těhotný? Moment, ten chlap. Ne! To není pravda. Vždyť on drží jejího brášku v zajetí. ,,Cos mu provedl ty parchante?''Vykřikla a dál se vykrucovala z ocelového obětí.

,,Řeknu ti to takhle kotě, tady Darwen, tvého brášku ojel a ten je teď těhotný''zašeptal jí do ucha Danken.

,,COŽE????'' Zakřičala a vzteky kopla Dankena do rozkroku. Danken jí pustil a chytl si Dankena juniora. Darwen se hlasitě rozesmál, jeho bratra přepere i polonahá holka, to je dobrý. Smích ho ale přešel, když viděl doslova nasraný výraz, který na něj vyslala Julia.

Přišla k němu, chtěla mu vrazit facku. Darwen jí zachytil ruku a tak Julia nic nezmohla. Stála na proti němu a nenávistně se na něj dívala. Danken mezitím rozdejchal to že byl málem vykastrovanej a přišel až za Juliu.

Darwen jí pustil a tak se mohla otočit, jen co se otočila, schytala facku.

,,No, budu vás muset opustit, musim si jeetě něci zařídit, Dankene moc jí nezvalchuj, okey?'' Stím Darwen odešel pryč. Za Leem.

________________

Darwen došel do své ložnice. Jeho pohled okamžizě putoval k posteli kde ležel jeho těhotný přítel. Přešel k posteli a sedl si na ní. Prohlížel si Leovo obličej. Vypadal nádherně, ne, přímo božsky. Lehce ho pohladil po t váři a rukou putoval dál, na krk, hruď, trošku zvětšené bříško až k jeho přirození. Leo ze spánku slastně zasténal.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wow...

(darknesska, 20. 5. 2009 16:33)

Aky may myslela gramatické chybky XD mě to nevadí, já už sem na to zvyklá od sebe, píšu jak tatar...
Lusi, kapitola hodně zajímavá! že by se tu objevilo i hentai? O_o

Milá May

(akyra, 10. 1. 2009 20:49)

je sice hezké že ji na to upozorňuješ,ale proč jí neřekneš v čem dělá chybu?(jestli vyznělo jízlivě tak se omlouvám)

Skvělé!

(May Darrellová (Tvoje SB), 6. 1. 2009 16:38)

Skvělé, prostě skvělé. Moc se ti kapitolka povedla, ale znovu opakuji, že tam máš chyby. Vím, nikdo není bezchybný, ale máš jich tam opravdu mnoho!
Jinak... moc se těším na další pokračování téhle povídky;-)

jen tak dál

(Kell, 3. 1. 2009 22:39)

je to opravdu čím dál lepší,su zvědavá sčím ještě dojdeš

.....

(akyra, 2. 1. 2009 22:43)

pokračuje to čím dál líp.Kam na ty nápady chodíš nevím (já chci vědět kam na ně chodíš:(),ale jsou skvělé.(dej mu moji adresu)