Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kapitola- nerozumnost

11. 1. 2009

Julia se nenávistně dívala na Dankena který se na ní díval toužebně. Osáhaval jí a využíval že je jen ve spodním prádle. ,,Ty mizero, nesahej na mě!''Zakžičela a praštila Dankena do obličeje, bylo jí jedno co se stane. Danken se ušklíb a chytil Juliu za ruce. Chtěl si sní pohrát, ale teď neměk čas, musel jí jít něco zařídit. Beze slov jí pustil a odešel z pokoje.

 Julia si neodpustila pár peprných nadávek a přešla ke dveřím, ve kterých před chvílí prošel Danken. Dveře byly odemčené. Mel by sis dávat větší pozor, Hovado! Pomyslela si a vešla na chodbu.

 Byla jí celkem zima. Rychlím krokem přešla na druhou stanu chodby a koukala se na dubový dveře. Zatlačila a tím je otevřela. Koukla se kde je, byla v nějakym sále, ale ne v tom do kterého jí přemístil Danken.

Rozhlížela se. Zaslechla kroky, otočila se ke dveřím a čekala. Nikdo nešel, čekala že někdo příde a bude moct někomu nakopat zadek. Nakvašeně začla kopat do stolu který stál vedle ní.

 Kdyby ten stůl byl živej tak by utekl, setkat se totiž s Juliiným hněvem neni zrovna nic příjemnýho. Nic nevnímala tak si ani nevšimla že někdo vešel, ten někdo jí velice pobaveně pozoroval.

Julia si o několik minut všimla že neni sama a tak na nezvaného hosta vyjela. ,, Co čumís? Si v životě neviděl nasranou holku? Ne? No, tak teď jí vidíš.''Nadávala a....,,Čemu se smeješ?''Vykřikla naštvaně když viděla jak se ten blbec směje. ,,Tak pěkná a vztelká...hm...Neříkají ti Malá Vzteklá? To by ktobě výborně pasovalo.''

,,Ty- Ty parchante! Co si o sobě myslím? Tvůj brácha mi přefikne bráchu kterej je teď těhotněj a ...a děte všichni už do prdele!''Vkrřikla naštvaně a přišla k Danekenovi. Naštvaně si ho měřila pohledem.

 ,,Tak, když už jsi mi tu předvedla svůj slovníček ,,krásných'' slov co kdyby si mi předvedla si něco jiného?''Usmál se na ní a za pažu si jí přitáhl do náruče. ,,Okamžitě me pusť.... Jestli mě nepustíš tak přísaham že toho budeš litovat!''Ječela a mrskala sebou. ,,Mlč už! Všechny ženský jsou stejně'' zamručel si pro sebe.

Julia to slyšela a brala to jako urážku. Danken jí držel a rozešel se někam pryč. ,,Kam jsem?''Zeptala se ho. ,,Myslel jsem by si ráda viděla svého bratříčka.''Řekl s úšklebkem a šel dál.

 Julii se rozzářili oči a šla a ani necekla jen teď jí něco docvaklo. ,,Eee? To mam jít za Leem takhle? Vždyť ho vyděsim.''Řekla a zastavila se čímž zastavila i Dankena. ,,Hm, mě si rozhodně nevyděsila, ale budiš. Ještě by ten spratek na tobě něco vykoukal.''

,,Cože? Jak si mu to řekl? Neni to žádnej spratek ty hovado jedno mizerně zasraný,''zakřičela a vyškobla si z jeho objetí.

,,Tak bacha holka, já se snažil být hodnej, ale jak se zdá ty o to nestojíš takže za tvym bráchou se nejde a ty půjdeš do cely.''Řekl celkem naštvaně. Hrubě nasměroval Juliu jinym směrem a šel sní do sklepení.


________________________

Leo se probudil a někdo ho držel v náručí. Podíval se kdo to je, bylo mu sice jasný kdo, ale chtěl si být stoprocentně jistý že je to Darwen. Muž ještě spal takže se Leo mohl vklidu dívat na svého milence a.... a otce jeho dítěte.

 Pohladil si své bříško a usmál se. Ucítil na své tváři polibek. Byl myšlenkama někde jinde a ani si nevšiml že Darwen je vzhůru, proto se lekl když ucítil polibek. Leo se usmál a políbil Darwena na rty. Bylo to poprvé co se kněčemu takovému odhodlal a Darwen si toho nesmírně vážil.

Muž mu oplatil polibek a obejmul ho okolo pasu. Leo se pochvilce odtáhl, bez varování se zvedl a běžel do koupelny. Darwen se starostlivě zvedl a šel též do koupelny. Leo měl hlavu v záchodové míse a z mísy vycházeli zvuky.

Darwen došel až k Leovi, klekl si k němu a jemně ho začal hladit po zádech, aby ukázal ,,mamince¨'' že mu může věřit, ,,Leo? V pořádku?'' Leo kývl a zvedl se. Darwen se zvedl sním a přidržoval ho.

 ,,Měl by ses najíst.''Rozhodl muž a usmál se nad nevěřícným pohledem který na něj vyslal chlapec. ,,Darwene? Už ti ze mě hráblo, že ano?''Zeptal se ho Leo podrážděne. ,,Ale no tak, nečerti se. Sice seš roztomilej, ale vypadáš dobře u s úsměvem a hlavně když jíš.'' ,,Děláš si srandu'' ,,Nedělam a pojď nebo ti to můj bratr sní''řekl Darwen a táhl Lea do jídelny. ,,Počkej, ty máš bratra?''Zeptal se Leo a šel vedle svého milence. ,,Ano mam.''Usmál se na něj Darwen a šli dál do jídelny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nooooooo.........

(Broskynka, 17. 1. 2009 8:21)

kvášne xd... joj som rada že je to takto vyvinuté ... že techotný asi ma rachne ,..... *zasnený výraz xD*.... júúú pokračko 4ever

Taky doufam...

(Lusia, 15. 1. 2009 20:10)

May, taky doufam, ale nevim příští týden budu mít velice náročný, budem psát čtvrtletky atd... Musim se učit a tak na psaní nemam tolika času....

Okey!

(May Darrellová (tvuj SB), 15. 1. 2009 14:11)

okey Lusio, doufám, že to bude, co brzy ;-)

May....

(Lusia, 14. 1. 2009 16:20)

No, mam to rozepsaný, jak pro tebe tak i pro Broskynku, ale nevim jak to dál dopsat, musim chytit můzu :D

Zeptat se...

(May Darrellová (Tvoje SB), 14. 1. 2009 15:43)

Ahojky,
prosím tě, Lusio. Chtěla jsem se tě jenom zeptat, kdy přidáš další část k Povídce na Přání.
Děkuji May;-)

dobré

(Marsí, 14. 1. 2009 15:41)

kapitolka byla bezvadná... moc se těším na další

....

(Lusia, 14. 1. 2009 14:46)

To mi je jedno chci tu od VÁS (můj komentář neplatí) vidět pět komentářů... Je mi jedno kolikrát ste už tu psali komentáře (k tutomu článku) chci aby tu bylo pět komentářů....

td..

(akyra, 14. 1. 2009 11:14)

a jaký koliv komentář nebo to musí být pokaždé od někoho jiného?Já ten jeden když tak napíšu prtože se těším na další díl!

supééééér

(Kell, 12. 1. 2009 18:38)

no jak se tak koukám tak to pokračuje velmi ale velmi zajímavě, jen tak dál už se moc těším na pokráčko, už aby tu bylo. tak zatím pa pa.
Kellsey

Good!

(May Darrellová (Tvoje SB), 12. 1. 2009 17:17)

Ahojky,
suprééééééééééér, konečně nějaká nová přidaná kapitolka...
Už jsem ti chtěla napsat, kdy chceš přidat další... ;-)

....

(akyra, 11. 1. 2009 23:44)

já se hlásím první!:)nádhera nádhera pokračuje to skvěle.doufám že brzo něco nádherného přibude další pokráčko a nemohlo by být delší?*neviný výraz*