Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.kapitola - porod

1. 4. 2009

Když se Julia probudila, ležela v pohodlné posteli, překvapila jí volnost a příjemné teplo. Ještě více se zachumlala do peřin a zase usnula.

Muže, který seděl u postele v křesle, se usmál, věděl to jasně, zamiloval se do té holky divoké povahy.

Julia se zavrtěla a cosi zamumlala. Bylo na ní vidět, že pobyt u své matky si bude pamatovat na doživotí.

Zamračil se, už teď tu ženskou nesnášel a to jí ani neznal.

Julia otevřela své oči, byly plné smutku a bolesti. Podívala se na Dankena, ten jí pozoroval neurčitým pohledem. Trochu se stáhla do rohu postele.

,,Neublížím ti, nemusíš se bát.‘‘promluvil k ní. Zvedl se z křesla a došel k posteli, sáhl jí ns čelo, jestli nemá horečku, měla. Kouzly si přivolal obklady a teplý čaj. Obklady jí položil na čelo a za krk, Julia se trošku otřásla, když se studená látka dotkla jejího těla.

,,Teď spi, já si musím ještě něco zařídit.‘‘Julia se na něj koukla trošku vyděšeně, nechtěla tu zůstávat sama, měla strach, že si pro ní její matka příde.

Danken si moc dobře všiml vyděšeného pohledu.

,,Dobře, zůstanu tu, ale už spi,‘‘sedl si k ní do postele, Julia se k němu přitulila a ze několik minut začala usínat. Když si byl Danken naprosto jistý, že dívka spí, tak se opatrně vymanil z jejího obětí. Na chvilku se na ní zadíval, než odešel pryč.

>>><<< 

Chlapec seděl na lavičce v záhradách, na sobě měl volné oblečení, aby na něm nebylo tolik vidět jeho těhotenství, byl zvědaví, jak bude vypadat, až porodí ty dva špunty, o kterým mu dnes ráno Darwen řekl, celé dopoledne vymýšlel jména, ale na žádné nemohl přijít. Taky když neví, jakého pohlaví ty děcka budou, moc by si přál chlapečka  a holčičku. Usmál se , nikdy by nevěřil, že bude brzy ležet na porodním sále, tedy, jestli bude rodit v porodnici, moment? Rodit? Vůbec se Darwiho nezeptal jak to bude.

,,Nad čím přemýšlíš, miláčku,‘‘ozvalo se mu za zády.

,,Nad dětmi, jak to bude?‘‘

,,Co tím myslíš,‘‘zeptal se Darwen.

,,Jak to bude? Jak se děti dostanou na svět?‘‘

,,Císařským řezem, je to osvědčenější metoda,‘‘

,,On už nějaký muž byl těhotný?‘‘Darwen se na něho usmál-

,,Ano, bylo jich sedm, ty si osmý, těch sedm chlapců před tebou, jak otěhotněli, na to musí být jejich milenec čaroděj, u těch pasivních je jedno, jestli jsou čarodějové, nebo mudlové. Vím, že jeden porod nepřežil, protože měl leukemii, počítalo se s tím, že nepřežije….-‘‘zarazil se, když viděl, jak se Leo tvářil vyděšeně. ,,-ale neboj, u tebe to nehrozí, jsi zdravý. A až budeš rodit, tudíž, za dva měsíce, tak to poznáš, císařský řez provede McTein, sice je idiot, ale ví co dělat, ty nebudeš první, on už se s tím setkal. Ale už dost, vidím, že jsi celý vyděšený, tak pojď, už je chladno, pudem se najíst, ano?‘‘ Leo mlčky přikývl a šel vedle svého milence. Ruku měl na svým bříšku, které jemně hladil svou drobnou ručkou.

,,Darwene?‘‘

,,Ano?‘‘

Chtěl bych se ti zeptat na něco?‘‘

,,A na co, broučku?‘‘Darwen si přitáhl Lea do obětí.

,,Víš, chci mít holčičku a chlapečka,‘‘zamumlal a položil si hlavu na rameno svého milence.

,,Holčičky, ty se o těch před tebou nenarodily, tedy ano, jednou a zemřela, taky dvojčátka, holka a kluk, porodil jí chlapec, který měl leukemii, a i kdyby to ta dívka přežila, měla by chronické postižení, neměla by šťastný život, umřela dva týdny po porodu,‘‘dořekl a pohladil Lea po zádech, rukou sjel na jeho zadeček a pohladil ho.

Leo zatím přemýšlel, moc by si přál holčičku a chlapečka, ale jestli by dopadla, jako ta o které mu Darwen vyprávěl, bál se, proč zrovna on musí takhle dopadnout?

,,Tak pojď, ať Danken s Julii všechno nesní.‘‘

,,Julia je už našla?‘‘vypálil okamžitě.

,,Ano, chceš jí vidět, že?‘‘optal se jej Darwen. Chlapec okamžitě přikývl. Muž se usmál a vedl svého chlapce z pozemků pryč.

Došli před dveře nějakého pokoje, Darwen zaklepal, někdo se neozýval, proto potichu otevřel dveře, v místnosti byla jen Julia, která spala. Potichu zavřel dvaře a zadíval se na Lea.

,,Spí, půjdem za ní ráno, ano?‘‘

,,Dobře, a teď se tedy půjdem najíst?‘‘Darwen se musel zasmát, Leo v poslední době byl bezednou jámou a když mohl, tak jen jedl.

,,Tak pojď,‘‘usmál se na něho, a vedl jej do jídelny.

 

>>><<<

Leo ležel v posteli, na sobě měl dlouhé, velké triko a trenýrky, byl unavený a spokojený, bylo mu nádherně. Darwen jej držel v náručí a hladil po vlasech a zádech, sem tam ho i líbnul do jeho krásných voňavých vlásků. Usínal s pocitem, že ráno, nebo odpoledne uvidí svojí sestru, jak moc se na ní těšil.

Darwen si ho ještě chvilku prohlížel. Fascinovalo ho, jak mu Leo dokázal odpustit, vždyť mu zkazil život, znásilnil ho, a proč? Ze žárlivosti, popadl ho pocit žárlivosti, když viděl, jak jeho milenec je venku s kamarády a ti na něj sahají. Ano, tehdy už spolu něco měli, ale nebylo to moc horký, spíše něco jako:sem tam mi podržíš a konec, jenže byl tu zvrat, Darwen si vždycky rád přivlastňoval a Leo nebyl výjimkou. Zamračil se , chlapec tehdy nevěděl, že je čaroděj, dozvěděl se to až potom, co ho unesl…

 

>><< 

 

Leo a Julia seděli u jídelního stolu, Darwen a Danken je nechali o samotě.

,,Ty Leo, už víš co to bude?‘‘

,,Ne netuším, moc bych chtěl holku a kluka, ale holka se muži narodila jen jednou a zemřela dva týdny po svým narození,‘‘odpověděl a zakousl se do rohlíku namazaný malinovou marmeládou, nevšímal si překvapeného výrazu, který na něj Julia vyslala.

,,Počkej, jak to myslíš?‘‘

,,Čekám dvojčátka, včera jsem se to dozvěděl a jsem naprosto šťastný,‘‘usmál se na ní a na talířek si dal čokoládový dort.

,,A-aha‘‘

>>><<< 

Dva měsíce uběhly jako voda a Leo pociťoval čím dál větší bolesti břicha, teď zrovna šel z Darwenem od Julie a Leo znovu pocítil křeč, kdyby jej Darwen nezachytil, spadl by na zem.

,,To bude dobrý, uvidíš, já tě teď odnesu do pokoje a zavolám doktora, ano?‘‘ Leo se nezmohl na mluvení, tak jen přikývl, že rozumí.

Darwen vzal Lea do náruče a šel k nim do pokoje, položil Lea na postel a šel poslat McTeinovi zprávu, že ti prcci chtějí ven.

 

>><< 

 

,,Teď vás pane uspím, ano?‘‘Leo už ani nevnímal, měl zavřené oči a obličej stažený v bolestech.

McTein jej tedy kouzlem uspal (jsem vám asi zapomněla říct, že McTein je čaroděj, že? =p).

Po chvíli postupoval jako kdyby prováděl císařský řez u ženy.

 

Darwen mezitím seděl venku a u něj byla Julia, i ona se bála, bála se o svého brášku. Danken tam byl s ní, hlídal jí, kdyby náhodou ta vyšinutá ženská, co si říká její matka, zase nepřišla. Julia mu seděla na klíně a hlavu opřenou o jeho rameno.

 

>>><<< 

 

,,Pane, můžete za ním jít, děti i chlapec jsou v pořádku, jen teď pan Leo bude spát,‘‘řekl McTein a pustil Darwena dovnitř, Julia a Danken nemohli.

Darwen přešel k posteli, na které spal jeho brouček, a u něj leželi dva chlapečci, taky spali. Vykouzlil dvě postýlky, do které je uložil, musel se usmát, jak se zavrtěli a zakňučeli, přesto spali dál, zdá se, že Leovi budou hodně podobní.

Sedl si na svojí stranu postele a otevřel šuplík od nočního stolku, zadával se na malou bílou krabičku olemovanou malými diamanty. Dlouho o tom uvažoval, vzal by si ho Leo za muže? Byl by šťastný? Nevěděl, jen chtěl být s ním, a aby byl Leo spokojený, aby mu nehrozilo nebezpečí, aby mu nikdo neubližoval. Zavřel šuplík a lehl si ke svému milenci, který bude spát ještě několik hodin. Přitáhl si ho k sobě do náruče a pohladil po vlasech a políbil ho na tvář.

 

>><< 

 

Leo se ráno probudil a přitulil se více ke zdroji tepla, otevřel oči a zadíval do těch Darwenovo, cítil se o hodně líp, než posledních devět měsíců.

,,Jak ti je?‘‘

,,Dobře, jen mam pocit, že jsem nespal tři sta let,‘‘usmál se a sedl si, všiml se dvou postýlek, zvedl se a přešel k nim, viděl dvě děti, jak spinkají, nejspíš chlapečci, trošku zesmutněl, tolik si přál holčičku.

,,Nebuď smutný, takhle to bude lepší, uvidíš,‘‘

,,Já vím, ale….‘‘nedokončil větu, protože jeden prcek se začal dožadovat pozornosti. Vzal ho do náručí, a trošku s ním pohoupal, miminko se rozbrečelo ještě víc, Leo se zmateně podíval na Darwena.

,,Nejspíš má hlad, jenže nevím, jak ho nakrmit, jaksi nemáme něco, co bychom teď potřebovali,‘‘přitom naznačoval ženská poprsí (prasák jeden :D).

,,seš čaroděj, ne?‘‘

,,Já si nic na tělo kouzlit nebudu,‘‘

,,Ty si blbej, myslel jsem, aby si vyčaroval lahvičku s mlékem,‘‘vyjel na něj Leo.

,,Aha,‘‘ mávl rukou a v druhé ruce se mu objevily dvě lahvičky, jednu podal Leovi a druhou dal na noční stolek, kdyby náhodou se probudil i druhý prcek….

 

ObrazekTak tady je, jak by dvojčátka mohla vypadat :))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..............

(Akyra, 1. 4. 2009 17:40)

nádherná kapitolka honem další díl už se těšímna svadbu.